info@yerelyonetimler.com.tr

HAKKIMIZDA

Anasayfa > Hakkımızda
İKS MEDYA
2002 yılında kendisine büyük hedefler koyarak yola çıkan İKS MEDYA Kayseri'de reklamcılık alanında kendini ispatlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Dünya pazarının hızla değişkenlik göstermesi ve yeni ihtiyaçların her geçen gün artarak baş göstermesine paralel olarak, insanların ihtiyaç duyduğu her alanda milyonlarca ürün piyasaya sürülmektedir. Bu anlamda tercih seçenekleri de çoğalmaktadır. İşte tam bu noktada reklam ve tanıtımın önemi ortaya çıkmaktadır. Her firma kendi ürününün tanıtımını yapmak ve pazarda kendine yer bulma zorluğuyla karşı karşıya kalmaktadır. Bu yolda firmaların en büyük yardımcısı reklam kuruluşlarıdır. İKS MEDYA olarak bu büyük pazarda firmalarımıza en doğru yolu göstererek reklamcılıkta başarıyı yakalamanın çabasını sarf ediyoruz. Kayseri'den yola çıkarak tüm Türkiye'de faaliyet gösteren firmamız yıllardan beri, önce dürüstlük ilkesiyle çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten ve ayakta durmayı başaran bir kaç kuruluştan biridir. Bizimle çalışan firmalarımızın güvenini kazanmayı öncelikli hedef belirleyen İKS MEDYA doğru ve yerinde kararlarla firmalarının tanıtımlarını yapmaktadır. Masa üstü reklamcılığı başta olmak üzere açık hava reklamcılığı, web sitesi, Radyo - TV reklamcılığı ve grafik tasarım alanlarında kendini kanıtlayan firmamız 2003 yılında Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’ni ve 2011 yılında da Dr Dergisi’ni yayımlamaya başlayarak dergicilik ve basın yayın alanında büyük adımlar atmıştır. Firmamız, kendi dergilerinin yanı sıra çok sayıda kurum ve kuruluşun dergi çalışmalarını da yürütmektedir. İKS MEDYA tertemiz geçmişi ve ilkeli, dürüst çalışma anlayışıyla, faaliyetlerine bundan sonra da aynı vizyonla devam edecektir. Bizlerle çalışmak ve Bizleri tanımak isteyen herkesi bir çayımızı içmeye bekliyoruz. Saygılarımızla...

POLİTİKAMIZ
Ürün yelpazesinin an be an genişlediği günümüzde üreticilerin kendilerini anlatma, ürün kalitesi ve fiyatlandırma alanında rekabetin gün geçtikçe önem kazanması, tanıtım ve reklam alanındaki önemi ve ihtiyacı gözler önüne sermektedir. Özellikle ülkemizde son yıllarda artan reklam ve tanıtım firmaları, Orta Doğu’da yeni pazar olan, üretim ve sanayi alanlarında önemli mesafeler kat eden ülkemizin ufkunu açmakta ve tanıtımda zirveyi yakalamayı hedef edinmektedir. Biz de Orta Anadolu’nun parlayan yıldızı Kayserimizde faaliyet gösteren bir Reklam ve Tanıtım firması olarak zirveyi hedefledik ve bu ilkeyle müşterilerimize hizmet etmeyi sürdürmekteyiz. 2002 yılında kurulan İKS Medya Ailesi, ‘YÜKSELEN PRESTİJİNİZ’ sloganı ile portföyünü kat be kat genişletti. Bugün İKS MEDYA adının altında güven, kalite, samimiyet ve dinamizm var.

GÜVEN
Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.

KALİTE
Tasarımlarında işlevsellik ile estetiği buluşturan İKS MEDYA kötü sürprizlere kapalı ürünler sunar.

SAMİMİYET
İşlerinin yapımının her aşamasında müşterileri ile aktif bir birliktelik içindedir. Yürütülen çalışmalarda öncelik müşteriyi değil, müşterinin hedef kitlesini etkilemektir. Yani; sizinle birlikte, yine sizin için çalışırız.

DİNAMİZM
Çalışma prensiplerimizden biri de taleplerinizi zamanında yerine getirmektir. İhtiyaçlarınızın aktif takipçisi olan İKS MEDYA sizlere sürekli yeni çözümler sunar.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ