info@yerelyonetimler.com.tr

Başkan Köse’den gece mesaisi

Anasayfa > Haberler

Başkan Köse’den gece mesaisi

15.04.2019

Köse’den gece mesaisi

 

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, hizmet mesaisine gece-gündüz devam ediyor. Gündüzleri makamında halkı dinleyen Köse, geceleri de proje toplantıları ve ziyaretlerini sürdürüyor. Gece mesaisini ziyaretlerle sürdüren Köse’nin ilk adresi Mamak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Alt Yapı Şube oldu. Personelden çalışmaları hakkında bilgi alan Köse, belediye hizmet araçlarını test etti. Mamak için vatandaşların hangi hizmete ihtiyacı varsa o noktada en iyisini yapmak adına gecelerini gündüzlerine katacaklarını kaydeden Köse, “Mamak dünümüz, bugünümüz ve yarınımızdır. Mamak için 24 saat çalışacağız. Kazanan biz olacağız, kazanan Mamak olacak” dedi.

 

Şehri imar ederken, gönül kazanacağız

Köse’nin ikinci adresi ise ITC Katı Atık Entegre Tesisleri oldu. Çöplerin ayrıştırılma işlemini ve geri dönüşümünü yerinde gören Köse, ardından, Nato Yolu’nda gece mesaisi yapan Nato Vega Anatolium Taksi ve Mozaik Taksi çalışanlarına selam verdi. Taksicilerle muhabbet eden Köse, Yeşilbayır Mahallesi’nde açık olan iş yerlerini ziyaret etti, hayırlı işler diledi. Köse’nin son adresi ise Yavuz Selim Şehit Murat Yatarkalkmaz Polis Merkezi Amirliği oldu. Emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı kutlayan Köse, polislere kolaylık diledi. Zaman kavramı gözetmeksizin gece gündüz çalışacaklarının altını çizen Köse, “Bu şehrin gerçek sahibi hemşehrilerimiz. Biz bu şehrin efendisi olmak için değil, şehrin emini olup hemşehrilerimizle birlikte ilçemize sahip çıkmak için çalışacağız. Biz bu şehri imar ve inşa ederken gönül kazanacağız. İlçemizde yaşayan herkesle bir ve bütün olacağız. Biz birleştikçe Güçlü Mamak olacak” dedi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ