info@yerelyonetimler.com.tr

YILIN YEREL YÖNETİCİLERİ ÖDÜLLERİ DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

Anasayfa > Haberler

YILIN YEREL YÖNETİCİLERİ ÖDÜLLERİ DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

18.01.2019

İKS Medya tarafından çıkarılan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ' nin geleneksel olarak düzenlediği " Yılın Yerel Yöneticileri Ödül Töreni " nin 8.cisi bu yıl Ankara Beypazarı Belediyesi ' nin ev sahipliğinde Beypazarı Kültür Sarayı'nda düzenlendi.

Anadolu yerel Yönetimler Dergisi ' nin internet sitesinde oylamaya çıkarılan belediyere ait projelerin son olarak dergi yönetim kurulu tarafından değerlendirmesi neticesinde ödül almaya hak kazanan belediye prjeleri ' Beypazarı  Kültür Sarayı ' nda düzenlenen görkemli ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Törende konuşam İKS Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Oğuz " 5 yıllık yoğun bir çalışma döneminin sonunda 31 Mart ' ta yeniden yerel yöneticilerimizi seçeceğiz.Göreve devam etsin yada etmesin Türkiye 'nin gelişmesine katkı sağlayan gece gündüz demeden çalışan tüm belediye başkanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Biz Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi olarak düzenlediğimiz bu ödül töreni ile siz değerli başkanlarımızın takdir edilmesi ve daha güzel hizmetler için teşvik edilesini amaçladık ödül almaya hak kazanan tüm başarılı beldiye başkanlarımızı tebrik ediyorum" dedi.

Törende ev sahibi oolarak bir konuşma yapan Beypazarı elediye Başkanı Tuncer Kaplan ise " Biz yerel yönetimler için büyük önem arz eden ve projlerimizin değerlendirildiği 8. Yılın Yerel Yöneticiler Ödül TÖreni 'ne ev sahipliği yapmaktan ve siz değerli belediye başkanlarımızı ilçemizde ağırlıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz " ifadelerini kullandı.

Gecenin sonunda farklı dallardaki projeleri ile ödül almaya hak kazanan belediye başkanlarına ödülleri takdim edildi.Toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafları ile " 8.Yılın Yerel Yöneticileri Ödül Töreni " son buldu.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ