info@yerelyonetimler.com.tr

MADALYA İÇİN YOLA ÇIKTILAR

Anasayfa > Haberler

MADALYA İÇİN YOLA ÇIKTILAR

19.06.2019

 Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Alt yapısından yetiştirdiği sporcularla sayısız başarılar kazanan, bir başarıya daha imza atmak istiyor. 19-21 Haziran tarihlerinde İzmir’in Foça ilçesinde düzenlenecek olan Açık Su Yüzme Türkiye Şampiyonası için yola çıkan Büyükşehirli kulaçlar, Bursa’ya madalyalarla dönmek istiyor.

“Çocuklarımıza güveniyoruz”

İzmir yolculuğu öncesi konuşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Yüzme Başantrenörü Gökhan Bora, sporcularının yarışlarda başarılı olacağına inandığını söyledi. Bazı sporcuların ilk defa açık su yarışlarına katılacağını ifade eden Bora, “Bu yarışlarda sporcularımız tecrübe kazansın istiyoruz. İlk defa açık su yarışlarına katılacak sporcularımız var. Ciddi takımların sporcularıyla birlikte yarışacaklar. Biz çocuklarımıza güveniyoruz. Bu yarışlar aynı zamanda mili takım seçme yarışları. En azından birkaç sporcumuzun milli takım kadrolarına dahil edileceğine inanıyorum. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak altyapısına önem veren yetiştirici bir kulübüz. Buradaki arkadaşlarımızın milli takımlarda yer alması hem bizi gururlandırır hem de daha fazla çocuğumuza spor yaptırma imkanı sağlar. Bizim için en büyük kazanç bu olur” ifadelerini kullandı.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ