info@yerelyonetimler.com.tr

GEMLİK BELEDİYESİ HİZMETTE MESAFE TANIMIYOR

Anasayfa > Haberler

GEMLİK BELEDİYESİ HİZMETTE MESAFE TANIMIYOR

19.06.2019

Gemlik Belediyesi ekipleri merkezden 38 kilometre uzakta olan Fındıcak Mahallesi’nde çalışmalarını son sürat sürdürüyor.

Belediye ekipleri; greyder, kamyon ve kepçe yardımıyla arazi yollarının iyileştirilmesini ve mahalle içindeki iyileştirmeleri yaparken, Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli ise muhtarlık binasının yenilenmesi, çevre düzenlemesi gibi birçok işlemi de gerçekleştirecek.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yardımcısı Serintürk’e, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kaynatma ve Çiftçi Malları Koruma heyeti de eşlik etti.

Serintürk, “hizmetimizi Gemlik’in her köşesine ulaştıracağız”

Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk, Belediye hizmetlerini Gemlik’in her köşesine taşımasının gururunu yaşadıklarını ifade ederken, çalışmaların ise hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi. Gemlik Belediyesinin çalışma anlayışının mesafe tanımadığını belirten Başkan Serintürk, “Bugün eskiden köy olan ilçemiz merkezine yaklaşık 38 kilometre uzaklıktaki Fındıcak Mahallemizdeyiz, Belediye ekiplerimiz, muhtarımız ve çiftçi malları heyetimiz ile mahallemizin sorunlarını muhtarımızdan dinledik ve notlarımızı da aldık. Belediye olarak hizmetlerimizi her noktaya ulaştıracağız” dedi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ