info@yerelyonetimler.com.tr

BAŞKAN ŞAHİN GENÇ BASKETBOLCUYU AĞIRLAYARAK TEBRİK ETTİ

Anasayfa > Haberler

BAŞKAN ŞAHİN GENÇ BASKETBOLCUYU AĞIRLAYARAK TEBRİK ETTİ

10.07.2019

2014-2015 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giyen ve kazandığı spor bursu ile ülkemizi Amerika’da temsil edecek olan 2002 doğumlu genç pivot oyuncusu  Sahra Genç, Belediye Başkanı Semih Şahin’i ziyaret etti.

Beraberinde aile üyeleri,  Bilecik Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Süleyman Aşkar ve dernek heyetinin de olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Şahin, genç sporcu ve ailesini tebrik etti.

Bilecik Belediyesi olarak eğitim ve spora ilişkin imkanları ölçüsünde katkı vermeye hazır olduklarını kaydeden Belediye Başkanı Semih Şahin; ‘’Elde ettiği spor bursu ile yeni sezonda ülkemizi Amerika'da temsil edecek olan sporcumuza hayatında sağlık ve başarılar diliyorum. Bizler de Bilecikliler olarak bu başarıdan büyük bir sevinç duyduk. Sporcumuza eğitim ve spor hayatında başarılar diliyorum. Bilecik Belediyesi olarak, her zaman güzel çalışmaların yanında yer alacağız’’ ifadelerini kullandı.

Sporcu Sahra Genç ise katkıları ve misafirperverliği dolayısıyla Başkan Şahin’e teşekkür etti ve kendi formasını hediye etti.

Başkan Şahin de sporcuya çeşitli hediyeler takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette ayrıca Bilecik Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Süleyman Aşkar da sporcuya başarısı dolayısıyla çiçek vererek, tebrik etti. 

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ