info@yerelyonetimler.com.tr

ŞEHİTLER PARKI VE MESİRE ALANI

Anasayfa > Haberler

ŞEHİTLER PARKI VE MESİRE ALANI

09.01.2019

ŞEHİTLER PARKI VE MESİRE ALANI

Vatandaşımız ailesi ile birlikte gezip dinlemek ve piknik gibi ihtiyaçları için şehir merkezinden oldukça uzak bölgelere gidiyor. İlçemizde böyle bir alanın olmaması eksikliği ile merkeze yakın bir bölgede bu ihtiyacı kapatmak maksadıyla “Şehitler Parkı ve Mesire Alanı” projemizi oluşturduk.

“Şehitler Parkı ve Mesire Alanı” projemiz Belediyemiz ve Orman Genel Müdürlüğü ortaklığı ile 35 bin metrekare alanı kapsayacak şekilde inşa ediliyor. Projemizin ilk aşaması olan Şehitler Parkı kısmı tamamlandı, mesire alanı kısmının yapımı ise şuan itibari ile devam ediyor.

Yapımı tamamlanan Şehitler Parkı büyük bir ay yıldız zemin ve Türkiye haritası konseptinde tasarlanmış olup zemine yerleştirilen her bir ay yıldız anıtın üzerinde ise Ilgınlı şehitlerimizin isim ve resimleri yer almaktadır. Böylelikle şehitlerimizin anısı her daim yaşayacak ve her bir ziyaretçi şehitlerimizi de yâd edecek.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ