info@yerelyonetimler.com.tr

ÇEVLİK’TE SOKAKLAR YENİLENİYOR

Anasayfa > Haberler

ÇEVLİK’TE SOKAKLAR YENİLENİYOR

04.01.2019

ÇEVLİK’TE SOKAKLAR YENİLENİYOR

Samandağ Belediyesi Fen İleri ekipleri ilçe genelinde yeni yol, bakım, onarım çalışmalarını sürdürüyor. Daha güvenli ve modern ulaşımın sağlanması konusunda Samandağ’ın 42 Mahallesinde çalışmalarını gerçekleştiren Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Samandağ’ın önemli turizm merkezlerinden Çevlik Tatil Köyü’nde ara yollarda parke kaplama çalışması sürdürüyor.

Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Yardımcısı Yıldız; “ Vatandaşlarımızın talepleri, görüşleri ve önerileri belli programlar doğrultusunda değerlendiriyoruz. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde ilçemizin dört bir yanında yaptığımız yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Çevlik, ilçemizin önemli turizm mekanlarındandır. Aynı zamanda da yerleşim merkezi konumundadır. Vatandaşlarımızın talepleri, ihtiyaçları ve belediyemizin imkanları çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Başladığımız çalışmaları en kısa sürede bitirerek halkımızın hizmetine sunuyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için gayret ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

YEREL YÖNETİMLER DERGİSİ

SAYI : 146

YEREL YÖNETİMLER PROJELER

FOTOĞRAF GALERİSİ

VİDEO GALERİSİ

Benimsediğimiz hizmet anlayışı, müşterilerimizin her koşulda memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eder; Standart fiyat politikamız ile her müşteriye aynı iş için aynı fiyat yaklaşımını içerir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ